Львівська облрада затвердила програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій | Новини Львова

Львівська облрада затвердила програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій

15:51 17 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: http://zaxid.net/

Про це її прес-служба повідомляє сьогодні, 17 жовтня.

Дослівно ж інформує з цього приводу, що 17 жовтня на ІІІ пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради шостого скликання депутати підтримали «Обласну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 - 2018 роки». І що орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації цієї програми на період 2014-2018 років, становить 258,957 млн грн.

У тому числі кошти обласного бюджету – 47,857 млн грн. Програма передбачає також виконання першочергових заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за такими напрямками:

1) запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом;

2) очищення територій від вибухонебезпечних предметів;

3) реабілітація територій, забруднених внаслідок військової діяльності;

4) підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації.

Метою «Обласної цільової програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки» є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій.

Але якщо відняти від тих 258,957 млн. грн., які передбачені згаданою програмою, 47,857 млн грн. з обласного бюджету, то виходить, що від державного депутати очікують більше 211 млн. грн. Та чи знайдеться стільки в тій державі, в котрій не те що від столиці реально чогось дочекатися, а й, як інформував «ЩЛ», «Казначейство блокує Львову майже 51 млн. грн.», зібрані територіальними громадами?

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 14 липня 2020 р.

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

На вул. Угорській у Львові ростуть доволі рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні. Раніше внаслідок будівельних робіт дерева були пошкоджені.

Рубрика: Природа

19:46 13 липня 2020 р.

Біля озера Стосіка у Львові облаштують природне питне джерело за 500 тис грн

Управління екології та природних ресурсів провело конкурс ідей проєктів благоустрою львівських природних джерел, метою якого є покращення благоустрою та санітарного стану природних джерел питної води на території Львова. Так, переможцем конкурсу стала ініціатива громади, що живе біля озера Стосіка. Мешканці запропонували облаштувати питне джерело без використання насоса.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу