Львівська міськрада застерігає від самовільного формування й видалення дерев і кущів

16:32 15 жовтня 2015 р.


Фото: decor-garden.com.ua

Правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 гривень на громадян та від 850 до 1700 гривень на посадових осіб.

«З метою збереження та належного утримання зелених насаджень міста Львова, КП «Адміністративно-технічне управління» закликає утриматись від самовільного формування та видалення дерев і кущів», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Нагадуємо, що, відповідно до наказу №105 від 10 квітня 2006 року «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та постанови №1045 від 1 сетпня 2006 року «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на земельних ділянках, що не перебувають у приватній власності або в постійному користуванні, видалення зелених насаджень можна здійснювати лише після отримання дозволу від управління екології та благоустрою Львівської міської ради або районної адміністрації (сухостійних дерев, дерев, що досягли вікової межі, або загрожують падінням).

«За самовільні дії правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 гривень на громадян та від 850 до 1700 гривень на посадових осіб. У разі нанесення непоправної шкоди зеленим насадженням, передбачено відшкодування завданих збитків, залежно від діаметру пошкодженого чи знищеного дерева та його виду», – розповіла начальник екологічного відділу Леся Угрин».

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу