Львівська міськрада застерігає від самовільного формування й видалення дерев і кущів

16:32 15 жовтня 2015 р.


Фото: decor-garden.com.ua

Правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 гривень на громадян та від 850 до 1700 гривень на посадових осіб.

«З метою збереження та належного утримання зелених насаджень міста Львова, КП «Адміністративно-технічне управління» закликає утриматись від самовільного формування та видалення дерев і кущів», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Нагадуємо, що, відповідно до наказу №105 від 10 квітня 2006 року «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та постанови №1045 від 1 сетпня 2006 року «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на земельних ділянках, що не перебувають у приватній власності або в постійному користуванні, видалення зелених насаджень можна здійснювати лише після отримання дозволу від управління екології та благоустрою Львівської міської ради або районної адміністрації (сухостійних дерев, дерев, що досягли вікової межі, або загрожують падінням).

«За самовільні дії правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 гривень на громадян та від 850 до 1700 гривень на посадових осіб. У разі нанесення непоправної шкоди зеленим насадженням, передбачено відшкодування завданих збитків, залежно від діаметру пошкодженого чи знищеного дерева та його виду», – розповіла начальник екологічного відділу Леся Угрин».

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу