Квадрокоптер і тепловізор спростили роботу львівських екоінспекторів | Новини Львова

Квадрокоптер і тепловізор спростили роботу львівських екоінспекторів

16:05 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: lviv.dei.gov.ua

Квадрокоптер з потужною відеокамерою та тепловізор значно спростили боротьбу працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області з браконьєрством.

Про це повідомили в середу, 20 листопада, на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області, де також розповіли, що одним із напрямків її діяльності є проведення заходів державного нагляду (контролю) за охороною, відтворенням та використанням об’єктів тваринного світ, у тому числі – державного мисливського фонду користувачами мисливських угідь області, кількість яких складає 80 господарств. Поміж плановими та позаплановими перевірками спеціалісти Інспекції проводять також заходи оперативного характеру щодо виявлення та запобігання фактів порушення правил полювання та злісного браконьєрства в мисливських угіддях Львівської області.

На сьогоднішній день браконьєрство набрало масового характеру та у багатьох випадках залишається безкарним. Незаконне полювання – один із злочинних напрямків, який являє загрозу мисливському господарству та національній екологічній безпеці України в цілому.

Останніми роками різко зросла не тільки кількість браконьєрів, а й їхня технічна озброєність – застосовуються прилади нічного бачення, тепловізори, супутниковий зв'язок, комп'ютери, електронні манки, скорострільні карабіни, автомати, потужні всюдиходи тощо. Зважаючи на ці фактори, з метою підвищення ефективності боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями природоохоронного законодавства на теренах області за сприяння Львівської обласної ради та Львівською облдержадміністрації, за рахунок коштів обласного екологічного фонду було придбано повнопривідний автомобіль «Рено Дастер», квадрокоптер з потужною відеокамерою та тепловізор.

Планується також придбання квадроцикла. Технічне переоснащення Інспекції суттєво збільшило можливість доступу до важкодоступних місць, зменшило витрати робочого часу на обстеження територій, де вчиняються протиправні дії та дало можливість фіксувати порушення правил полювання та браконьєрства за допомогою фото- та відеозйомки з висоти.

Як інформував «Щоденний Львів», екоінспектори зафіксували забруднення води й ґрунтів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:14 11 липня 2020 р.

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 11 липня в другій половині дня грози, місцями сильні зливи, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с, град

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові розрізали металеву огорожу, щоб звільнити собаку

Онлайн-брифінг міністра охорони здоров'я (відео)

Будинок у Буську згорів через пожежу у господарській будівлі

У Яворові і Городку рятувальники після дощу зневоднювали будинки

У львівських лікарнях на стаціонарному лікуванні 370 хворих з діагнозом COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу