Гідрометцентр нагадав, що хуртовини не оминають Львів і в березні

13:48 2 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що за даними Укргідрометцентру, для березня найбільш характерними явищами є пориви вітру, сильні опади, тумани, можливі хуртовини, ожеледь та налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Середня місячна температура повітря в березні, порівняно з лютневою, різко підвищується. Перехід середньодобової температури повітря через 0º убік її підвищення є, зазвичай, у другій декаді місяця».

Абсолютний мінімум температури повітря – 25-31º морозу. Абсолютний максимум температури повітря – 22-25º тепла. Очікувана середня місячна температура повітря на рівнині – 3,4º тепла, в горах – 2º тепла. Очікувана кількість опадів на рівнині – 42 мм, в Карпатах – 64 мм», – поінформували також у у регіональному гідрометцентрі.

«За даними АМСЦ «Львів», з 2008 по 2017 роки середня місячна температура коливалась від 1,5º морозу до 6,4º тепла. А місячні суми опадів – від 21,0 до 139,8 мм», – нагадали також у регіональному гідрометцентрі.

«Найхолоднішим виявився березень 2013 року з середньою місячною температурою повітря 1,5º морозу, а найтеплішим був березень 2014 року з температурою 6,4° тепла (найтепліший березень за весь післявоєнний період спостережень) при базовій нормі 2,0° тепла. Найсухішим був березень 2011 року з місячною кількістю опадів 21,0 мм (47% від норми). Аномально вологим (за весь післявоєнний період спостережень) виявився березень 2013 року – 139,8 мм (311% від норми), при нормі 45 мм», – повідомляється також у прес-службі Львівської міськради.

До теми

13:36 26 травня 2022 р.

Львівські синоптики прогнозують у п'ятницю грозу, град і сильний вітер

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що завтра, 27 травня, у місті Львову вдень очікують грозу, пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с, можливий град.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу