Гідрометцентр нагадав, що хуртовини не оминають Львів і в березні

13:48 2 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що за даними Укргідрометцентру, для березня найбільш характерними явищами є пориви вітру, сильні опади, тумани, можливі хуртовини, ожеледь та налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Середня місячна температура повітря в березні, порівняно з лютневою, різко підвищується. Перехід середньодобової температури повітря через 0º убік її підвищення є, зазвичай, у другій декаді місяця».

Абсолютний мінімум температури повітря – 25-31º морозу. Абсолютний максимум температури повітря – 22-25º тепла. Очікувана середня місячна температура повітря на рівнині – 3,4º тепла, в горах – 2º тепла. Очікувана кількість опадів на рівнині – 42 мм, в Карпатах – 64 мм», – поінформували також у у регіональному гідрометцентрі.

«За даними АМСЦ «Львів», з 2008 по 2017 роки середня місячна температура коливалась від 1,5º морозу до 6,4º тепла. А місячні суми опадів – від 21,0 до 139,8 мм», – нагадали також у регіональному гідрометцентрі.

«Найхолоднішим виявився березень 2013 року з середньою місячною температурою повітря 1,5º морозу, а найтеплішим був березень 2014 року з температурою 6,4° тепла (найтепліший березень за весь післявоєнний період спостережень) при базовій нормі 2,0° тепла. Найсухішим був березень 2011 року з місячною кількістю опадів 21,0 мм (47% від норми). Аномально вологим (за весь післявоєнний період спостережень) виявився березень 2013 року – 139,8 мм (311% від норми), при нормі 45 мм», – повідомляється також у прес-службі Львівської міськради.

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу