Два зрізані на площі Ринок у Львові каштани замінять шістьма новими | Новини Львова

Два зрізані на площі Ринок у Львові каштани замінять шістьма новими

14:00 8 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: zik.ua

У ЛМР повідомили в четвер: «Роботи планують завершити сьогодні-завтра».

«На площі Ринок перед фасадом Ратуші оновлюють зелені насадження. Зокрема, сьогодні тривають підготовчі роботи з висадки шести нових каштанів», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За інформацією управління екології та благоустрою ЛМР, нові дерева є більш стійкими до шкідників, а їх висадка продовжить видову традицію зелених насаджень на площі Ринок. Роботи планують завершити сьогодні-завтра. В управлінні екології та благоустрою ЛМР. Роботи проводить ЛКП «Зелений Львів» розповіли:

«Львівські каштани, як і каштани інших міст України, потерпають від ураження шкідником, а саме мінуючої молі. У Львові неодноразово лунали заклики щодо заміни каштанів на інші, більш стійкі до цього шкідника, породи дерев.

Відтак на площі Ринок буде висаджено шість молодих дерев червоноквіткового каштану «Бріоті», що дотримає композиційний ансамбль наявних насаджень і продовжить їх видову традицію на площі Ринок. З цією метою сьогодні тут було зрізано два сухостійних каштани.

Зараз їх викорчовують, відповідно готуються місця для висадки нових саджанців. Водночас, два крайні каштани по обидва боки фасаду Ратуші залишаються, оскільки їх стан є задовільним».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 14 липня 2020 р.

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

На вул. Угорській у Львові ростуть доволі рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні. Раніше внаслідок будівельних робіт дерева були пошкоджені.

Рубрика: Природа

19:46 13 липня 2020 р.

Біля озера Стосіка у Львові облаштують природне питне джерело за 500 тис грн

Управління екології та природних ресурсів провело конкурс ідей проєктів благоустрою львівських природних джерел, метою якого є покращення благоустрою та санітарного стану природних джерел питної води на території Львова. Так, переможцем конкурсу стала ініціатива громади, що живе біля озера Стосіка. Мешканці запропонували облаштувати питне джерело без використання насоса.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Голова Львівської облради від ЄС закликає захистити українську мову

Україна отримала медпрепарат на 5 тис хворих з коронавірусом

Стриянина пограбували у Львові серед білого дня

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу