Два зрізані на площі Ринок у Львові каштани замінять шістьма новими

14:00 8 жовтня 2015 р.


Фото: zik.ua

У ЛМР повідомили в четвер: «Роботи планують завершити сьогодні-завтра».

«На площі Ринок перед фасадом Ратуші оновлюють зелені насадження. Зокрема, сьогодні тривають підготовчі роботи з висадки шести нових каштанів», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За інформацією управління екології та благоустрою ЛМР, нові дерева є більш стійкими до шкідників, а їх висадка продовжить видову традицію зелених насаджень на площі Ринок. Роботи планують завершити сьогодні-завтра. В управлінні екології та благоустрою ЛМР. Роботи проводить ЛКП «Зелений Львів» розповіли:

«Львівські каштани, як і каштани інших міст України, потерпають від ураження шкідником, а саме мінуючої молі. У Львові неодноразово лунали заклики щодо заміни каштанів на інші, більш стійкі до цього шкідника, породи дерев.

Відтак на площі Ринок буде висаджено шість молодих дерев червоноквіткового каштану «Бріоті», що дотримає композиційний ансамбль наявних насаджень і продовжить їх видову традицію на площі Ринок. З цією метою сьогодні тут було зрізано два сухостійних каштани.

Зараз їх викорчовують, відповідно готуються місця для висадки нових саджанців. Водночас, два крайні каштани по обидва боки фасаду Ратуші залишаються, оскільки їх стан є задовільним».

dailylviv.com

До теми

16:58 22 лютого 2021 р.

Сколівський військовий лісгосп у двох лісництвах порушив порядок заготівлі і вивезення деревини

За результати позапланової перевірки Держекоінспекцією у Львівській області ДП «Сколівський військовий лісгосп» - у рамках розгляду звернення громадян - виявлено випадки порушення природоохоронного законодавства.

Рубрика: Природа

14:04 21 лютого 2021 р.

За збут і придбання першоцвітів на Львівщині будуть карати штрафом від 1700 до 3655 гривень

Якщо Держекоінспекція у Львівській області об'єднає зусилля з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та правоохоронці не полінуються складати на продавців і покупців першоцвітів протоколи про адміністративні порушення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу