Довкілля Львівщини найбільше забруднює Добротвірська ТЕС

18:45 19 травня 2015 р.

Добротвірська ТЕС

Добротвірська ТЕС
Фото: wikimapia.org

У 2015 році збільшило негативний вплив на довкілля комунальне підприємство «Збиранка».

Якщо порівнювати кількість шкідливих викидів упродовж І кварталу цього та минулого років, то за три місяці 2015-го підприємства-забруднювачі – управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Добротвірській теплоелектростанції, державному підприємстві «Львіввугілля» – зменшили екологічне навантаження на довкілля області. Натомість збільшило негативний вплив на довкілля Львівське комунальне підприємство «Збиранка».

Практично незмінною залишається ситуація на Роздільському державному гірничо-хімічному підприємстві «Сірка». У департаменті екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації також наголосили, що ЛКП «Збиранка» продовжує працювати без дозвільних документів.

До суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області, зокрема, належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», УМГ «Львівтрансгаз», ЛКП «Збиранка», Роздільське ДГХП «Сірка», Львівське МКП «Львівводоканал». Про це повідомили сьогодні, 19 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу