Депутати Львівської обласної ради з’ясовують ситуацію навколо джерела у Винниках

18:16 27 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

За словами містян, власники дачних будинків скерували русло джерела у власні приватні водойми.

«На засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації депутати розглядали ситуацію, що склалась навколо одного з природних джерел у місті Винники», – повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради , де також поінформували:

«Як наголошують місцеві жителі, цього року джерело, яке протікало поблизу міського озера, висохло. Поруч з джерелом розташовані новозбудовані дачні будинки, власники яких, за словами містян, скерували русло джерела у власні приватні водойми.

Жителі Винник наголошують, що це джерело існувало споконвіків, однак сьогодні його знищено. Відтак, детально розглянувши скаргу, депутати вирішили звернутись до Львівського обласного управління водних ресурсів і департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації з проханням з’ясувати ситуацію, що склалась навколо згаданого джерела у місті Винники». 

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу