Частина природоохоронних об’єктів Львова отримає додаткове фінансування

17:45 29 червня 2017 р.

Депутати Львівської міської ради прийняли на пленарному засіданні сесії рішення про внесення змін до переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок загального фонду міського бюджету, а також з міського фонду охорони навколишнього природнього середовища на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Серед об’єктів – сквер Кам’янка, лісопарк «Зубра» та інші. Рішення прийняли із редакційними правками.

«Фінальний кошторис виглядає наступним чином: 156 тисяч гривень – закупівля спеціалізованих контейнерів до збору використаних батарейок у школах м. Львова;

100 тисяч гривень – озеленення скверу Кам’янка; 100 тисяч гривень на реконструкцію садово-паркової доріжки лісопарку «Зубра», – поінформували також сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:36 14 вересня 2020 р.

У Львові опале листя перетворюють на компост

Львів став першим містом в Україні, де почали вирішувати проблему накопичення опалого листя. Практично всі садові відходи наразі переробляють у компост. Відбувається це на станції компостування, що на вул. Пластовій, 13.

Рубрика: Природа

20:24 14 вересня 2020 р.

Львівські парки оброблятимуть від кліщів. Графік

З 15 вересня, у міських парках проведуть повторну акарицидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів і, таким чином, вберегти мешканців від укусів.

Рубрика: Природа

11:53 13 вересня 2020 р.

У Татрах стоять черги

У Татрах – великий туристичний рух. За інформацією Татранського національного парку, перш за все це стосується вершини Ґєвонту, Рисів та району Орльої Перці

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу