19 травня на Львівщині ропочнуть будівництво ведмежого притулку

16:00 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Перший камінь в будівництво ведмежого притулку буде закладений благодійною зоозахисною організацією «Чотири лапи» (Австрія).

«У селі Домажир у Яворівському районі Львівщини цього тижня розпочнуть будувати притулок для диких ведмедів!, – повідомили сьогодні, 16 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Церемонія закладення першого каменю у будівництво ведмежого притулку відбудеться 19 травня о 11:00. Новий притулок стане домівкою для двох десятків ведмедів. Перший камінь в будівництво ведмежого притулку буде закладений благодійною зоозахисною організацією «Чотири лапи» (Австрія) під час урочистої церемонії, що засвідчить початок будівництва сучасного закладу, який відповідатиме стандартам Організації з благополуччя тварин та безпеки.

У церемонії візьмуть участь засновник та президент організації «Чотири Лапи» Гельмут Дунглер, керівництво міністерства екології та природних ресурсів України, Львівської обласної державної адміністрації, а також інші представники української влади. Зведення Ведмежого притулку є важливою віхою у Програмі організації «Чотири Лапи» з покращення ситуації з ведмедями в Україні.

Будівництво фінансується благодійною організацією «Чотири Лапи» («FOUR PAWS») і буде тривати до 2018 року. Притулок площею 20 га зможе прийняти до 20 ведмедів, що будуть жити в умовах, наближених до дикої природи. Завдяки розташуванню поблизу Львова та в межах Біосферного резервату «Розточчя» ведмежий притулок, без сумніву, стане однією з головних туристичних візитівок регіону.

Міжнародна зоозахисна організація «Чотири Лапи» працює в Україні з 2012 року. Незважаючи на заборону використання ведмедів та вовків для цькування мисливськими псами, в таких умовах ще перебувають близько 20 ведмедів. Ще багато ведмедів живуть в крихітних клітках біля ресторанів та готелів по всій країні. Ведмедів випускають з кліток лише для розважання туристів чи тренування мисливських псів.

На даний час «Чотири Лапи» змогли врятувати п’ятьох бурих ведмедів в Україні. Після порятунку з незаконного утримання ведмедики насолоджуються життям в Центрі порятунку ведмедів «Надія» поблизу Житомира. Організація також втілила в Україні кілька проектів по безпритульних тваринах».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини