Звільнено з роботи захисника фотографа-львів’янина Гавриліва (відео)

17:06 6 лютого 2014 р.


Фото: YouTube

Адвокат Олена Сказко (на світлині) стверджувала в суді, що всі «докази» проти затриманих майданівців «шиті білими нитками».

Киянка Олена Сказко повідомила також у четвер кореспонденту «Gazeta.ua»: «Я дала в інтернеті оголошення, що безкоштовно допомагатиму жертвам репресій з боку влади. Наразі захищаю декілька підсудних і по Майдану, і по вулиці Грушевського, і по Автомайдану». Стосовно ж свого звільнення адвокат сказала: «Не можу назвати місце роботи, бо в начальника свої політичні переконання і я їх теж поважаю».

По своїх справах, які Олена Сказко представляє в суді, вона стверджує, що всі докази проти підсудних «шиті білими нитками», відтак їх судять лише тому, що такий наказ надійшов із Банкової. Адвокат пояснює: «Я слабо уявляю, як на автобус із «беркутівцями» нападають два хулігани. Вказано, що вони в шоломах із палицями, а на запитання «Чому ж у них розбиті голови?» відповіді нема. Чому спершу затриманими із Грушевского займався суд Оболонського району Києва, а тепер Київської області – невідомо. Підсудність у нашій країні визначається кримінально-процесуальним кодексом. А в Україні – це художня література з інтерпретаціями, художнім вимислом, що людина має право на захист, що при затриманні мають повідомляти родичів і т.д.».

Зокрема Олена Сказко захищає львівського фотографа Мар'яна Гавриліва, якого затримали й побили 22 січня «беркутівці» за те, що він фотографував сутички на вулиці Грушевського. Його звинувачують у масових заворушеннях і наразі заарештували його на два місяці. Зараз він і ще блтзько 30 людей, перебувають під охороною в лікарні «швидкої допомоги». 5 лютого в апеляційному суді Києва суд над Гаврилівим не відбувся, бо судді заявили, що, мовляв, не знають місьця перебування підсудного. Слухання перенесли на 14 лютого.


Відео: TKvideoteka

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу