Зосередження російських військ на Донбасі завершене, триває лише їх доукоплектування, – «ІС»

09:15 13 листопада 2014 р.


Фото: uapress.info

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив у середу: Можна констатувати, що фактично інструмент для нарощування інтенсивності бойових дій і вирішення локальних задач в «зоні АТО» агресором на сьогодні створено».

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 13 листопада, такі її оперативні дані:

«Російсько-терористичні війська продовжують порушувати домовленості з тимчасового припинення вогню. За минулу добу позиції сил АТО піддалися більш ніж 40 обстрілам з боку російських окупантів і незаконних збройних формувань.

Особлива активність військ противника відзначається на Луганському, Донецькому і Дебальцевському напрямках – 13, 12 і 11 вогневих ударів відповідно. В район Донецького аеропорту противником перекинуто снайперську підрозділ, озбройний останніми новинками російського ВПК – крупнокаліберними снайперськими гвинтівками.

Триває насичення артилерією (мінометами) бандформувань, які діють у Кіровському й Київському районах Донецька. Зафіксовано появу до 10 нових мінометних розрахунків.

У районі Чорнухиного російсько-терористичними військами були здійснені дві невдалі спроби наступу. Діяли в основному бойовики з бандформування Мозгового у взаємодії з т. зв. «козаками», прибулими з Алчевська, за підтримки ствольної артилерії і мінометів. 

Також противником застосовувалася бронетехніка. Атаки бойовиків були відбиті українськими військами.

Із метою зняття напруженості в середовищі жителів Луганської області, бойовики «ЛНР» посилено поширюють чутки про те, що Путін «змусить» Порошенка платити соцвиплати, поставляти газ, воду та електрику в райони, контрольовані терористами.

Російські спецслужби запропонували терористам комплектувати екіпажі для перекидали з РФ бойової техніки попередньо, ще на території «ДНР» і «ЛНР», за рахунок підготовлених російськими інструкторами бойовиків і лише потім прибувати за отриманням техніки на територію РФ та транспортувати її на територію Донбасу своїми силами. У прикордонних районах Росії зафіксовано принаймні 4 пункти «передачі техніки» і щонайменше два основних маршрути (південний і північний) перекидання вантажів постачання, ОВТ та особового складу для потреб російсько-терористичних військ на території Донбасу.

Командирам частин і підрозділів російської армії, які перебувають на Донбасі, наказано відмовитися від використання російської державної символіки при переміщенні та вчиненні маршів. Цим же наказом наказано звести переміщення особового складу та бойової техніки по жвавим транспортним шляхам до мінімуму, запропоновано використовувати «альтернативні маршрути».

Зосередження угруповання російських військ на Донбасі закінчилося. Основна маса місцевих бандформувань вже також практично укомплектовані особовим складом, озброєнням і військовою технікою.

У даний час триває лише доукоплектовання й перекидання окремих підрозділів. Також здійснюється перекидання боєприпасів, палива та інших ресурсов з території РФ в рамках нарощування запасів матеріально-технічних засобів на осіннє-зимовий період. Таким чином, можна констатувати, що фактично інструмент для нарощування інтенсивності бойових дій і вирішення локальних задач в «зоні АТО» агресором на сьогодні створено».

Дмитро Тимчук написав це в середу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» і на сайті спільноти «Інформаційний Спротив».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу