Журналісти збирають підписи під петицією «Скасувати закони «Олійника-Колесніченка»

21:37 21 січня 2014 р.

На даний час її вже більше 500 осіб, серед яких багато відомих співробітників ЗМІ.

Прочитати та підписати петицію можна за посиланням http://www.petitions247.net/stoplaw.

«Закони Олійника-Колесніченка надруковані в офіційній пресі і набувають чинності. Вони позбавляють права на професію всіх журналістів України», – наголошують автори Петиції. При цьому вони підкреслюють:

«Фактично, заборонені журналістські розслідування, бо навіть збір інформації про правоохоронців, суддів та їхні статки названий незаконним. Подання інформації про будь-які протестні акції, згідно з ухваленим 16-го січня 2014 року документом, можуть бути визнані екстремістськими.

Згідно зі законом, будь-який інтернет-ресурс можуть заблокувати, якщо він містить журналістські розслідування або інформацію про протестні акції. Відповідальність для медійників – штрафи, виправні роботи та позбавлення волі до трьох років. Це унеможливлює і звичайну інформаційну журналістику».

«Ми вимагаємо від Президента України Віктора Януковича та Верховної Ради України скасування документів авторства народних депутатів Олійника та Колесніченка (зокрема, законопроекту № 3879), інакше залишаємо за собою право на попереджувальний страйк», – зазначається у заяві.

Про це повідомляє сьогодні, 21 січня, УНІАН.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу