Журналіст заявив, що захід Донбасу, «схоже, готуються здавати терористам» – звідти виводять батальйони

10:14 7 жовтня 2014 р.


Фото: зі сторінки Миколи Іващенка в інтернет-мережі «Facebook»

Микола Іващенко стверджує, що в Красноармійську на Донеччині залишилася лише одна рота батальйону «Дніпро-1».

«Луценко вчора на «Свободе слова» запевняв, що держава підтримує українців тілько там, де є жовтоблакитний прапор. Пустослов. У західному Донбасі зараз національних прапорів більше, аніж у Києві, але це ніяк не сприяє реальній підтримці українців на цій території. Її вже, схоже, готуються здавати терористам», – заявив сьогодні, 7 жовтня, журналіст Микола Іващенко. Він також стверджує у вівторок:

«Українські війська з цієї території практично всі виведені. Добровольчі батальйони з Красноармійська та Добропілля теж виведені (в Красноармійську залишилася одна рота батальйону «Дніпро-1»). 

Весь західний Донбас залишиться на зиму без води та опалення. Всі прохання місцевої влади допомогти коштами (це близько 20 млн. грн) на відновлення насосної та фільтрувальної станції на Карлівському водосховищі ігноруються.

У результаті взимку всі системи водо- і теплопостачання, каналізація замерзнуть і повністю вийдуть з ладу. Всі наслідки цього навіть складно уявити. І плювати, що там стільки українців з жовто-блакитними прапорами».

Микола Іващенко написав це сьогодні, 7 жовтня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу