Жодної громадянської війни в нас немає, – історик

18:25 23 січня 2014 р.

«Жодної громадянської війни в нас немає. Громадяни воюють з владою. Якби на вулиці Грушевського в Києві зійшовся Майдан і Антимайдан, тоді би це була громадянська війна. Центральна і Східна Україна так само ненавидить владу, як і Західна», – сказав під час прес-конференції-відеомарафону у Львівському прес-клубі Руслан Забілий, історик, директор Національного музею «Тюрма на Лонцького».

«Точку незворотності влада перейшла. Не бачу сенсу в будь-яких переговорних процесах.
Влада буде повалена звичайними людьми. Вона їм не залишила вибору. Зараз твориться Нова Україна. На арену політикуму вийдуть нові обличчя»,  сказав Руслан Забілий.

«Силові підрозділи діють поза законом, діють злочинно. Ці підрозділи, які тяжко назвати міліцією, дискредитували силові структури. Офіцери, які розуміють, що таке честь, мали би застрелитися, а ті, які мають совість, мусили би перейти на сторону народу»,  сказав Руслан Забілий.

«Коли авторитетні люди, екс-генерали СБУ говорять про те, що на території України реалізовують російські сценарії, не маю підстав не довіряти цьому».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу