Розгортання Збройних Сил України на Півдні, Сході й Півночі країни завершено

21:56 24 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Запевнивши в цьому в понеділок, секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій наголосив: «Окрема увага приділяється кордону з Придністров'ям».

Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій заявив сьогодні, 24 березня на прес-конференції: «Сьогодні найважливішим питанням є зміцнення захисту наших кордонів на півночі, сході й на півдні України, тому ми вже завершили розгортання всіх бойових частин української армії в прикордонних регіонах на півночі, сході та на півдні України. Особливо тривожні сигнали» надходять з Одеської області й один із найбільш можливих моментів диверсії» сьогодні можливий із Придністров'я. Фактично наш пріоритет номер один – захистити наші кордони та вивести наші підрозділи з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим».

Андрій Парубій також повідомив про напад у ніч на понеділок на склад зі зброєю в Одеській області й про арешт у Херсоні людини, яка займалася незаконним збором даних про українські війська. Секретар РНБО зазначив: «Також за вчорашній день було заарештовано ще кількох лідерів екстремістських угруповань, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в Східних і Південних регіонах. Операція з дестабілізації ситуації в Україні триває, здійснюється перекидання диверсійних груп з метою отримання підстав для вторгнення російських військ на територію України».

Про це повідомляє сьогодні, 24 березня, інформагенція «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу