Збройні сили України відійдуть на позиції 2016 року

16:20 8 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що в результаті розведення військ на Донбасі українські військові відійдуть на позиції, які займали три роки тому.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив у вівторок, 8 жовтня: «Нові позиції українських військових будуть там, де вони були в 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил в згаданому районі. Підрозділи ЗСУ і надалі будуть повністю контролювати ситуацію».

Своєю чергою, міністр оборони Андрій Загороднюк зазначив: «Українські військові відійдуть на відстань, яка в разі порушення домовленостей бойовиками дозволить ЗСУ відразу ж повернутися назад. Для цього створені всі передумови, розроблений відповідний план з урахуванням саме такої ситуації. Координати місць розведення є в Мінських угодах, вони були нанесені ще в 2014 році.

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда», де також розповіли: «Останніми роками ЗСУ крок за кроком відбивали території у «сірій зоні». Зокрема, у жовтні 2018 року Об’єднані сили провели зачистку від бойовиків одного з населених пунктів Волноваського району. У листопаді того ж року було повернуто під контроль України населений пункт Розсадки на Світлодарській дузі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу