Завтра у Львові зустрінуться дипломати

11:25 24 лютого 2016 р.


Фото: ungvar.info

25 лютого до нашого міста приїдуть представники керівного складу зовнішньополітичних відомств України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Чехії.

«Дипломати країн Вишеградської групи та України зустрінуться, щоб обговорити політичну ситуацію», – повідомили сьогодні, 24 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Цього ж дня заступники міністрів закордонних справ п’яти держав візьмуть участь у «круглому столі» з енергоефективності, який відбудеться у «Львівській політехніці». У форматі «V4 + Україна» вони говоритимуть про успішний досвід та підтримку реформ.

Про це розповіла директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Тетяна Шепіленко.

«Візит «Вишеградської четвірки» є дуже важливим не лише для Львівщини, а й України. Адже, окрім політичних питань, йтиметься про досвід, який здобули ці країни у сфері енергетики та реалізації енергоефективних проектів, – зазначила Тетяна Шепіленко. – Знаковим також є те, що цьогоріч у лютому виповнилось 25 років від дня створення Вишеградського об’єднання».

У рамках візиту 26 лютого про енергозбереження також йтиметься на двосторонньому українсько-словацькому «Ярмарку досвіду». Зокрема, експерти говоритимуть успішні проекти Словаччини з утеплення будинків, теплопостачання, вуличного освітлення, управління енергоресурсами».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу