Білоруси протестуватимуть у Львові проти Москви

22:09 12 січня 2020 р.

  • 1

Завтра у Львові – акція солідарності із затриманими білоруськими патріотами. Про це «Щоденному Львову» повідомив голова ГО «Білоруський центр» Вячеслав Сівчик.

У Білорусі відбулися масові суди над організаторами та учасниками протестів проти так званої "інтеграції", а за фактом - анексії Білорусі Москвою, - інформують організатори.

Акція відбудеться 13 січня о 15.00 біля Львівської обласної ради на вул. Винниченка, 18.

Програма заходів:

15:00 - збір учасників підбіля Львівської обласної ради, де відбудеться пікетування за участі білоруських, а також українських активістів і політиків.

15-30 - вручення керівництву Львівської обласної ради заяви-звернення з проханням внести до порядку денного Львівської обласної ради питання про висловлення солідарності з затриманими білоруськими патріотами та підтримки білоруським патріотам у їхній боротьбі за свободу й незалежність Білорусі, проти т.зв. "інтеграції", а за фактом, анексії Білорусі Москвою.

Нагадаємо, білоруські опозиціонери традиційно  відзначають у Львові день Білоруської військової слави.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Михайло

01:02 13 січня 2020 р.

Відповісти

А чому біля облради? Чи не логічніше біля консульства РФ?

До теми

14:00 22 січня 2020 р.

Окупанти перекидають на Донбас військову техніку й боєприпаси, – Міноборони

Російські окупанти використовують неконтрольовані Україною ділянки кордону, зокрема – пункти пропуску «Успенка», «Довжанський» та «Дяково», для постачання на тимчасово окуповану територію боєприпасів, озброєння та військової техніки.

Рубрика: Політика

12:15 22 січня 2020 р.

Керівництво України – проти розведення сил по всій лінії розмежування

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що Україна виступає проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це суперечить суті Мінських угод і призведе до заморожування конфлікту, що категорично не влаштовує Україну.

Рубрика: Політика

11:20 22 січня 2020 р.

Заставу на виборах для міського голови Львова можуть зменшити в дев'ять разів

Законотворці пропонують зменшити заставу на місцевих виборах. Про це йдеться у законопроекті № 2769, який зареєстрували 17 січня. Законопроект стосується застав, які платять за реєстрацію кандидати у мери і виборчих списків партій у містах із кількістю виборців понад 90 000 людей.

Рубрика: Політика