Завтра львівські гвардійці вшанують пам’ять полеглого побратима

17:46 12 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Щирці відкриють у суботу меморіальну дошки на будинку, в якому жив начальник медичного пункту 8-го стрілецького батальйону Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

«13 лютого 2016 року відбудуться заходи вшанування пам’яті начальника медичного пункту 8-го стрілецького батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, капітана медичної служби Тараса Кончевича, який загинув 9 лютого 2015 року від вогнепальних поранень біля міста Дебальцеве», – повідомили сьогодні, 12 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«На заходах будуть присутні військовослужбовці медичної роти та 7-го стрілецького батальйону військової частини 3002, які безпосередньо брали участь в подіях лютого 2015 року в місті Дебальцеве. 13 лютого 8.00 в церкві селища Щирець Пустомитівського району Львівської області відбудеться панахида та відкриття меморіальної дошки на будинку, де жив військовослужбовець.

Потім переїзд до Львова, покладання квітів до могили на алеї слави Личаківського кладовища. Виїзд автобуса - 13 лютого о 7.00 від контрольно-перепускного пункту військової частини 3002 Національної гвардії України на вулиці Княгині Ольги, 105.

Контактна особа: Володимир Хаверко, телефон (067) 700 29 56».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу