Завтра в Києві чекають генерала Воронченка та офіцерів Мамчура, Делятицького й Ломтєва (відео)

18:50 26 березня 2014 р.

Полковник Юлій Мамчур

Полковник Юлій Мамчур
Фото: dp.ru

В.о. Президента Олександр Турчинов заявив на брифінгу в середу, що «їх звільнення відбувається безпосередньо зараз».

Як передає сьогодні, 26 березня, київське інтернет-видання «Українська правда», виконувач Президента України й  спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявив у середу, що звільнені з полону українські військові командири вже у четвер можуть бути у Києві.Дослівно ж він повідомив на брифінгу в Верховній Раді:

«Під час останніх штурмів та провокацій були незаконно затримані заступник командувача ВМС генерал-майор Воронченко, полковник Мамчур, комбат морських піхотинців Делятицький та його заступник Ломтєв. Завдяки вжитим Україною заходам прямо зараз відбувається їх звільнення, і я дуже сподіваюся, що вже завтра ми зможемо їх побачити в Києві.

Усі офіцери, які проявили стійкість і мужність, будуть нагороджені та підвищені по службі. І ми не залишимо без захисту жодного офіцера, жодного солдата, і всі вони будуть далі з нами захищати Україну. І я щиро дякую всім, хто не зламався».

Натомість заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар повідомила, що станом на 18 годину на материк виведено українських військовослужбовців із корабля «Кіровоград», а також 47 морських піхотинців тимчасово розквартировані у Генічеську. «Переговори щодо передислокації військових зі зброєю та технікою продовжуються», – додала Сюмар.


Відео: 5

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу