Завтра Азаров засідатиме у Вищій Євразійській раді

19:26 23 грудня 2013 р.


Фото: dt.ua

На ній планують обговорити основні напрями інтеграційної взаємодії держав-членів Митного союзу і Єдиного економічного простору, а також роботу з формування Євразійського економічного союзу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров візьме участь у засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав, яке яке відбудеться 24 грудня у великому Кремлівському палаці в Москві. Про це йдеться в програмі його візиту в Росію, текст якої є у розпорядженні Укрінформу.

Після завершення засідання глави держав Митного союзу і голова Колегії Євразійської економічної комісії зроблять заяву для ЗМІ. А під час засідання Вищої Євразійської економічної ради глави Росії, Білорусі і Казахстану планують обговорити основні напрями інтеграційної взаємодії держав-членів Митного союзу і Єдиного економічного простору, а також роботу з формування Євразійського економічного союзу до 1 січня 2015 р. За підсумками засідання ради заплановане підписання ряду спільних рішень у сфері єдиної митної політики, регулювання діяльності природних монополій і правил конкуренції.

Як інформував «Щоденний Львів», де-факто Україна – в Митному союзі.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу