Заступником голови СБУ став один із керівників Самооборони Майдану з Львівщини

23:08 26 лютого 2014 р.

  • 4


Фото: vilni-lyudy.blogspot.com

Про це йдеться в сьогоднішньому указі виконувача обов’язків Президента України Олександра Турчинова.

Номер цього указу – 163/2014, а мовиться у ньому про те, що віце-главою Служби безпеки України призначено заступника коменданта Майдану з пропагандистської роботи Андрія Левуса. Донедавна він був також керівником комендатури Самооборони Майдану, а перед цим – співкоординатором руху «Вільні люди», одним із керівників штабу Валентина Наливайченка (з 24 лютого – знову голова СБУ) в Зборівському окрузі на парламентських виборах 2012 року. Середню освіту Андрій Левус здобув у СШ№3 міста Стрия, а вищу – на історичному факультеті Львівського державного (нині – національний) університету імені Франка.

dailylviv.com

Коментарі(4)

Ігор

10:48 27 лютого 2014 р.

Відповісти

Вони вистояли на Майдані, переживуть і тролінг "андрійків"

Андрій

08:05 27 лютого 2014 р.

Відповісти

Вітаю вас Українці вся майданута голота без профільної освіти,професійних навиків,досвіду роботи, займе керівні пости в державі.От заживемо.Страшно!

сумам

23:40 26 лютого 2014 р.

Відповісти

У тім і річ, що вони потрібні не "государству", а державі. Влови різницю й більше не набридай своїм скиглінням

сумы

23:28 26 лютого 2014 р.

Відповісти

Вы, там что совсем рехнутые. Кто это за отчебос. Он и спецслужба. Вы что бога не боитесь. Где профильное образование, служба в армии, выслуга как минимум лет 15. Вы не боитесь что нормальные офицеры не будут подчиняться. Мусируется тема , что Россия примет офицеров на работу с сохранением звания. Если ни соем Госсударству не нужны.

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика