Законопроект про лікування засуджених «висить» на головній сторінці сайту Верховної Ради

23:58 18 жовтня 2013 р.

Однак у загальному списку законопроектів його немає.

Як повідомила 18 жовтня агенція «Українські Національні Новини», зареєстрований 18 жовтня членом парламентської фракції Миколою Рудьковським законопроект про лікування засуджених уже знаходиться на головній сторінці сайту Верховної Ради, проте у загальному списку законопроектів його немає.

Одне з двох – або крутять ним, як циган – сонцем, імітуючи спроби виконати умову Євросоюзу для підписання угоди про асоціацію з ним України, – принаймні відпустити Юлію Тимошенко на лікування до Німеччини, або й справді стрімголов кинулися «покращувати» ситуацію, в котру потрапили, ув'язнивши екс-прем'єра, однак виходить це у «регіоналів» так, як все й завжди, – незграбно.

Як інформував «Щоденний Львів», член парламентської фракції «Партії регіонів» Микола Рудьковський, обраний недавно головою Соціалістичної партії України, зареєстрував у Верховній Раді законопроект №3444 «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого і Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном)», який регулює лікування засуджених за кордоном і має бути розрахований на вирішення проблеми лікування Юлії Тимошенко.

«ЩЛ» повідомляв також, що Янукович пообіцяв підписати закон, який дозволить Тимошенко лікуватися в Німеччині, але народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель запевнила, що опозиція не голосуватиме за приниження екс-прем’єра.

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу