Захисникам Євромайдану зачитали звернення держсекретаря США Джона Керрі

09:05 11 грудня 2013 р.

Сьогодні близько першої години ночі "беркутівці" розпочали штурм Євромайдану.

Заяву Держдепу зачитала народний депутат Леся Оробець. Почуття огиди викликає у США рішення української влади застосувати спецпідрозділи поліції, бульдозери, кийки проти мирних протестувальників на Майдані Незалежності у Києві – замість поваги до демократичних прав та людської гідності, - про це йдеться у заяві Державного секретаря США Джона Керрі, що буда поширена у вівторок ввечері 10 грудня (ранок 11 грудня - у Києві).

Така відповідь, йдеться у заяві, не відповідає демократичним нормам. Керрі нагадав, що, перебуваючи минулого тижня у Брюсселі та в Молдові, він підкреслив, наскільки важливим є уникнення насилля усіма сторонами, та закликав президента Януковича виконати сподівання українського народу.

У заяві висловлюється «обурення щодо рішення української влади зустріти мирні протести «Беркутом», бульдозером, кийками, а не повагою до демократичних прав і людської гідності». «Така відповідь ніяким чином не сприяє демократії», - зазначив Керрі.

Він нагадав, що закликав президента Януковича втілити надії українського народу і почути «голос мільйонів українців. Натомість українські лідери втілюють зовсім інший вибір».

«Ми висловлюємо максимальну стривоженість ситуацією. Українська влада несе повну відповідальність за безпеку українського народу. США стали разом з народом України, тому що народ України заслуговую на краще», - йдеться в заяві.

Сьогодні близько першої години ночі "беркутівці" розпочали штурм Євромайдану. Про це повідомляє espreso.tv.

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу