Загиблого в Луганську старшого лейтенанта Віталія Бахура поховають на Львівщині (відео)

17:44 15 червня 2014 р.


Фото: YouTube

У рідному селі офіцера – Зозулях на Золочівщині – проживають його мати й молодший брат.

Західна інформаційна корпорація повідомляє сьогодні, 15 червня, в сюжеті «Віталія Бахура зі збитого Іл-76 поховають у рідних Зозулях на Золочівщині»:

«Старшого лейтенанта, командира борту Іл-76, збитого терористами 14 квітня у Луганську, Віталія Бахура радше за все поховають у рідному с. Зозулі на Золочівщині. Саме тут мешкає його мати і молодший брат Орест. Про це йдеться у сюжеті журналістки Наталки Струк аналітично-інформаційного тижневика «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK.

Віталію Бахуру у липні мало виповнитися 25 років. У молодого військового залишилися молода дружина і півторарічна донька.

Разом зі сім’єю він мешкав на Дніпропетровщині. Саме туди Віталія скерували після навчання у львівській Академії сухопутніх військ.

Новина про смерть чоловіка застала дружину у Зозулях: разом із дитиною вони приїхала погостювати до матері Віталія. Страшну звістку дізналися не з телевізора, а від військових, які приїхали до матері Віталія, аби особисто повідомити про трагедію.

Батько Віталія зараз перебуває на заробітках за кордоном. Наймолодший брат Олексій – школяр, інший – Тарас – проходить строкову службу в армії. Також був на Сході.

«Для батьків – це величезна втрата, для всього села, для держави. Мати плаче, для всіх життя триває, а в неї... Взагалі дуже гарна сім’я, діти чудові. Важко знайти слова... Це трагедія», – розповів Володимир сусід родини Бахурів.

Як повідомив голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Віталія, радше за все, поховають у рідному селі, тіло, ймовірно прибуде у вівторок-середу. Тоді ж відбудуться і похорони».Зозулі  

Як повідомляла «Телевізійна служба новин» каналу «1+1», старший лейтенант Віталій Бахур був заступником командира батареї та інструктором з ПДП.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу