Загиблого в Луганську старшого лейтенанта Віталія Бахура поховають на Львівщині (відео)

17:44 15 червня 2014 р.


Фото: YouTube

У рідному селі офіцера – Зозулях на Золочівщині – проживають його мати й молодший брат.

Західна інформаційна корпорація повідомляє сьогодні, 15 червня, в сюжеті «Віталія Бахура зі збитого Іл-76 поховають у рідних Зозулях на Золочівщині»:

«Старшого лейтенанта, командира борту Іл-76, збитого терористами 14 квітня у Луганську, Віталія Бахура радше за все поховають у рідному с. Зозулі на Золочівщині. Саме тут мешкає його мати і молодший брат Орест. Про це йдеться у сюжеті журналістки Наталки Струк аналітично-інформаційного тижневика «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK.

Віталію Бахуру у липні мало виповнитися 25 років. У молодого військового залишилися молода дружина і півторарічна донька.

Разом зі сім’єю він мешкав на Дніпропетровщині. Саме туди Віталія скерували після навчання у львівській Академії сухопутніх військ.

Новина про смерть чоловіка застала дружину у Зозулях: разом із дитиною вони приїхала погостювати до матері Віталія. Страшну звістку дізналися не з телевізора, а від військових, які приїхали до матері Віталія, аби особисто повідомити про трагедію.

Батько Віталія зараз перебуває на заробітках за кордоном. Наймолодший брат Олексій – школяр, інший – Тарас – проходить строкову службу в армії. Також був на Сході.

«Для батьків – це величезна втрата, для всього села, для держави. Мати плаче, для всіх життя триває, а в неї... Взагалі дуже гарна сім’я, діти чудові. Важко знайти слова... Це трагедія», – розповів Володимир сусід родини Бахурів.

Як повідомив голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Віталія, радше за все, поховають у рідному селі, тіло, ймовірно прибуде у вівторок-середу. Тоді ж відбудуться і похорони».Зозулі  

Як повідомляла «Телевізійна служба новин» каналу «1+1», старший лейтенант Віталій Бахур був заступником командира батареї та інструктором з ПДП.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу