За PR у всій армії США відповідають 90 капітанів

20:04 31 березня 2016 р.

Фото до новини

Щоби стати офіцером зі зв’язків з громадськістю у збройних силах НАТО, потрібно мати досвід та попрацювати в армії на інших посада. В усій армії США є лише 90 капітанів, які працюють на цих посадах.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 31 березня, під час дискусії на тему:”Взаємини із громадськістю в арміях США, Канади та України”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив офіцер зі зв'язків з громадськістю, радник командира, капітан ЗС США  Расел Гордон.

- Треба, щоби людина мала вже якийсь військовий досвід, щоби була експертом в певній галузі. В американських збройних силах майбутні офіцери проходять дев’ятимісячне навчання у форті Мериленд. Це зроблено для того, щоби людина, яка прийшла на посаду офіцера зі зв’язків з громадськістю, була обкатана військовим життям, - каже він.
Расел Гордон зізнався, що він пішов туди вчитися, тому що має невгамовний характер.

- Я – чесна людина. І я би не брехав ані солдату, ані командиру ні в чому, - каже він.

За словами офіцера зі зв'язків з громадськістю, капітана ЗС Канади  Жан-П'єра Коломба, він вчився у школі, яка розташована в Гатіно, поблизу Оттави. Зазвичай, там майбутні прес-офіцери вчаться рік. 

- Цей курс дуже інтенсивний. Там дуже багато практики. Там вчать публічно висловлюватися так, щоби публіка тебе зрозуміла, вчать писати зрозумілі тексти, - каже він.

За його словами, туди приходять вчитися офіцери з інших родів військ, тобто з флоту або з піхоти. І туди беруть тільки вже з вищою освітою. Окремі офіцери мають стратегічне бачення і розуміють та прогнозують події. Крім того, треба мати зацікавлення до всіх подій та явищ у військовому житті.

Також кожен з офіцерів зі зв'язків з громадськістю армії НАТО має своїх воррент-офіцерів.

- Два роки тому до нас приставили осіб сержантсько-старшинського складу. Але ми бачимо, що ці воррент-офіцери, які працюють фотографами та відеооператорами, є дуже потрібними, - каже Жан-П'єр Коломб.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів