За добу з Росії прислали терористам на Луганщину 3 «Гради», 4 танки, 4 БТРи, 3 БМП і боєприпаси, – РНБО

12:56 20 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: YouTube

Про це заявив у неділю речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

Як передає сьогодні, 20 липня, інтернет-видання «Українська правда», речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко заявив у неділю:

«Російська Федерація продовжує стягувати війська до кордону з Україною. Підрозділи 9-ї окремої мотострілкової бригади та 288-ї артилерійської бригади ЗС РФ перебувають у прикордонних з Україною районах Ростовської та Білгородської областей.

Зафіксовано рух 30 танків на ділянці Брянської області неподалік кордону з Україною та значне угрупування бронетехніки неподалік н.п. Новошахтинськ Ростовської області. Окрім того 19 липня на газорозподільній станціїї у Херсонській обл. неподалік с. Стрілкове російйські військові розгорнули бойовий порядок підрозділу у кількості 4 танків, 3 БТРів та близько 100  солдат. На території окупованого російськими військами Криму було помічено рух 2 артилерійських підрозділів з Сімферополя в напрямку Джанкоя та Перекопу.

За останню добу через с.Біленьке до Луганської області з Росії було переправлено 4 танки, 3 БМП, 3 Гради,4 БТР та кілька «Уралів» з боєприпасами. Разом з тим у Луганську бойовики намагаються насильно залучити місцеве населення до боротьби з силами АТО».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини