З трастових фондів НАТО фінансуватимуть Яворівський полігон, – прем'єр

14:46 21 жовтня 2014 р.

Прем’єр-міністр України завітав на Львівщину з робочим візитом. Насамперед Арсеній Яценюк поїхав на Яворівський полігон. Там він оглянув, як навчаються бійці, а також випробував на собі, як це – побувати в танку, інформує прес-служба Народного фронту.

Яценюк розповів, що в зону АТО вже відправлено майже 8 тисяч військовослужбовців, які пройшли вишкіл в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, сформованого на базі полігону в Яворові.  Зокрема, прем’єр підняв питання переозброєння та оснащення збройних сил України.

«Що стосується ЗСУ, то на озброєнні повинна бути стрілецька зброя. Окрім того, Національна гвардія вже придбала нові БТР-и. Новий міністр оборони, якого я знаю, поважаю і вважаю сильним керівником, зараз невідкладно зайнявся переозброєнням та оснащенням збройних сил України.  Проте, важливою є не тільки техніка, а й навчання. Саме тому, цей навчальний центр повинен стати основою для навчання й підготовки ЗСУ»,  пояснює політик.


Арсеній Яценюк пообіцяв, що уряд забезпечить полігон всіма необхідними коштами. Нагадаємо, що 20 серпня Кабінет міністрівУкраїнивиділив9,1 млрд.грн.навитратиЗбройнимсиламта іншим військовим формуванням, задіянимвантитерористичнійоперації наСході.

«Для розвитку центру необхідне додаткове фінансування, я щойно говорив з керівником центру. Треба профінансувати гуртожиток, а також медичне забезпечення. Завтра в уряді ми це приймемо і до кінця року кошти надійдуть. Я також буду розмовляти з НАТО. НАТО відкрило 4 трастові фонди і я переконаний, що частина коштів, які пропонуються, і технічна допомога повинні прийти сюди, на цей полігон,  для того, щоб наші військові могли відповідати високим стандартам, які запроваджені в країнах членах Альянсу», - розповідає про свої наміри прем’єр.

Було озвучене і питання фінансового забезпечення переселенців. Арсеній Яценюк нагадав, що влітку урядом  було виділено 25 млн. гривень на підтримку переселенців з Криму, і пообіцяв, що переселенці отримають всі соціальні пільги, які  мають їм належати.

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу