З ID-карткою громадяни України можуть їздити у дві країни

11:26 14 травня 2023 р.

Фото до новини

Цей документ можна використовувати для виїзду до Туреччини та Грузії без наявного закордонного паспорта.

У Державній міграційній службі розповіли про усі переваги ID-картки, пише Dailylviv.com.

ID-картка за кількістю переваг не лише перевищує всі попередні зразки паспортів, що діяли на території України, але й чимало сучасних представницьких документів інших країн.

Окрім звичного набору обов’язкової інформації щодо назви держави, П.І.Б. українською мовою та латинською транслітерацією, статі, громадянства, дати та місця народження, відцифрованого зображення обличчя, підпису власника картки, номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, номера платника податків, номера документа, дати видачі та закінчення терміну дії, коду уповноваженого органу на видачу документа, ID-картка містить також змінну інформацію на безконтактному електронному носії щодо реєстрації місця проживання, сімейного стану, відомостей про дітей.

Очевидна перевага такого документа – неможливість підробки, а отже персональними даними власника ніхто у шахрайських цілях не скористається.

Індивідуальний податковий номер громадянина не лише присвоюється автоматично під час оформлення першого паспорта, а й наноситься безпосередньо на саму картку.

У громадян України є можливість отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на чіп ID-карти, що відкриває доступ до різноманітних електронних сервісів державних органів, адміністративних і банківських послуг тощо.

До речі, документ можна використовувати для виїзду до Туреччини та Грузії без наявного закордонного паспорта.

Паспорт, ID-картка, посвідчення водія: країни і адреси, де є український паспортний сервіс

Перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

Керівник міграційної служби на Львівщині заплатить штраф і судовий збір через конфлікт інтересів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів