Перші десять ID-карток львів’янина отримали учасники АТО (оновлено: відео)

16:23 30 жовтня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Спеціальний спільний проект ЛМР та «Ощадбанку» «Електронна картка учасника АТО» матиме ексклюзивний дизайн – з фото і прізвищем українською мовою, буде оснащена контактним і безконтактним чіпами.

«Сьогодні, 30 жовтня, в приміщенні міськради презентували ID-картки львів’ян, які є найбільш інноваційними і мультифункціональними в Україні. 10 учасників АТО отримали їх першими», – повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Розробники відзначають: це не лише соціальні банківські картки, що надаватимуть доступ до міських адмінпослуг, а й прототипи електронного квитка, які гарантуватимуть військовим АТО право безкоштовного проїзду в електротранспорті. Спеціальний спільний проект Львівської міської ради та «Ощадбанку» «Електронна картка учасника АТО» матиме ексклюзивний дизайн – з фото і прізвищем українською мовою, буде оснащена контактним і безконтактним чіпами.

У картці передбачено унікальну функцію – електронно-цифровий підпис користувача, з допомогою якого можна буде використовувати сучасний та прогресивний засіб авторизації та підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання е-послуг. В основі індивідуального дизайну картки – зображення вежі Ратуші Львова, яке представлене крізь призму калейдоскопа, який є символом багатогранності та нескінченної різноманітності.

Можливості картки львів’янина

1. Спрощене замовлення соціальних пільг. При замовленні соціальних допомог від міста зникне потреба пред’являти паспорт, ідентифікаційний номер, довідку про склад сім’ї, посвідчення учасника АТО, довідку про доходи членів сім’ї, відомості про заборгованість за комунальні послуги (окрім випадків, коли ці послуги надаються не міськими, а приватними чи державними структурами, з якими не укладено меморандуму про співпрацю).

2.  Безкоштовний проїзд в міському електротранспорті. З карткою львів’янина – учасника АТО з’явиться можливість безкоштовно користуватись міським електротранспортом. Для цього необхідно мати з собою Картку і, за потреби, пред’явити її контролеру. 

3. Електронні сервіси міста. Картка надає можливість здійснити замовлення адміністративних послуг та отримати доступ до електронних сервісів на інтернет-порталі Особистий кабінет мешканця, зокрема тут можна буде: зареєструвати електронне звернення до виконавчих органів Львівської міської ради; записатись на прийом до посадовця; створити запит довідки про несудимість (МВС); створити запит довідки про доходи (ДФС); замовити такі адміністративні послуги: завірені копії (витягів) ухвал міської ради, рішення виконавчого комітету, розпорядження Львівського міського голови (цю послугу можна отримати повністю електронно); довідка про перебування на квартирному та кооперативному обліках; встановлення автономного опалення взамін пічного; прийняття рішення про надання в оренду вільного приміщення; продовження пріоритету на розміщення зовнішньої реклами; скасування пріоритету на розміщення зовнішньої реклами; видача відомостей із документації із землеустрою, що включена до Державного Фонду документації із землеустрою; видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

4. Платіжна картка. Карткою львів’янина можна користуватись як платіжною карткою «Ощадбанку» (оплачувати покупки, поповнювати мобільний рахунок, знімати кошти з банкомата тощо).

Ключовими планами розвитку можливостей Картки львів’янина є: видача Картки й іншим категоріям населення; оплата за проїзд у міському електротранспорті; система лояльності від підприємців; оплата комунальних послуг он-лайн; збільшення кількості підключених адміністративних послуг;

Замовити картку можна безкоштовно, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг на площі Ринок 1.Зі собою необхідно мати: паспорт громадянина України (обов’язковий документ), ідентифікаційний код (обов’язковий документ), довідку учасника антитерористичної операції або інший документ, який підтверджує участь у АТО (обов’язковий документ)*, фотокартку 3х4см (обов’язковий документ), анкета зі згодою на обробку персональних даних (заповнюється на місці), документ про право власності на житло (при наявності), свідоцтво про народження дітей (при наявності), свідоцтво про шлюб (при наявності), документ, що підтверджує інший статус дітей (сирота, позбавлена батьківського піклування), передбаченого законодавством України (при наявності), рішення органу опіки та піклування/виконавчого комітету про встановлення опіки чи піклування над дитиною (у разі звернення опікунів, піклувальників), про влаштування дитини у прийомну сім'ю або до дитячого будинку сімейного типу (у разі звернення прийомних батьків, батьків-вихователів) (при наявності), документ, який підтверджує факт поранення, контузії чи каліцтва заявника під час участі в АТО та під час підготовки до відправки у зону антитерористичної операції. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також:

«Ми сьогодні презентуємо Картку львів’янина, яка суттєво спростить життя мешканцям нашого міста. Першими цю картку отримали наші хлопці – учасники бойових дій. Також ми сьогодні запрезентуємо, яким чином з наступного року у Львові працюватиме електронний квиток, на основі картки львів’янина.

І сьогодні ми підпишемо угоду, спільно з «МастерКард» та Ощадбанком, про новий етап співпраці. Те, що ми робимо у Львові, ми робимо вперше в Україні. Насправді електронне урядування і ті послуги, які воно може надати, не просто робить життя людей комфортнішим – це можливість мінімізувати корупцію в нашій країні.

Лише максимальна прозорість та максимальна відкритість. Хочемо, щоб з цією карткою львів’яни забули про черги, і щоб вона носила в собі весь необхідний об’єм інформації. Це складний процес, але ми крок за кроком йдемо вперед».

Своєю чергою, заступник голови правління АТ «Ощадбанк» Андрій Тютюн підкреслив:

«Ми дуже горді, що Львів долучає нас до своїх змін: вони дуже швидко змінюють саме місто і нашу країну. ID-картка для учасників АТО – це перший крок. Наступним буде вже сама картка для будь-якого мешканця міста.

Не побоюсь сказати, що це найбільш інноваційний проект у нашій державі. У нас вже є досвід виробництва муніципальних карток у різних містах України, але картка мешканця Львова буде унікальною. Вона надасть дуже багато різноманітних можливостей.

І хоч сама картка – це лише невеликий шматок пластику, та за нею дуже багата філософія. Ми впевнені, що вона стане корисним інструментом для львів’ян».

Натомість радник міського голови Львова Яніка Мерило запевнила: «Це велика честь для мене працювати з мером, з яким можна показувати результати, а не просто розмовляти про зміни. Ми щомісяця оголошуємо про запровадження чогось нового, що спрощує життя мешканців. Картка львів’янина буде найбільш інноваційною карткою в Україні. Ми зібрали безліч потрібних людям функцій в одному місці, замість того, щоб носити з собою багато різних карток. І сьогодні через неї можна буде замовити електронні послуги, низку довідок, оплатити проїзд в транспорті, використати як медичну картку тощо. Такого в Україні ще не робили».

А віце-президент з розвитку бізнесу «MasterCard» Сергій Францишко відзначив: «Хочу висловити свою вдячність Львову як найбільш інноваційному місту в нашій країні за надзвичайне бажання впровадити таку картку, яка надасть людям доступ до низки адміністративних послуг. У подальшому збільшення функціоналу картки зробить її унікальною в нашій країні».

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу