Юринець претендує на посаду заступника голови ЛОР

15:13 12 березня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Про це сама голова фракції «Удар» у Львівській обласній раді Оксана Юринець повідомила сьогодні, 12 березня, в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

Оксана Юринець не оприлюднила прізвища кандидатів від «Удару» у виконавчу вертикаль влади – Львівську облдержадміністрацію. Але наголосила, що «Удар» - за політичну відповідальність влади, а не за політичний дерибан».

Крім того, вона зазначила, що «Удар» стоїть на позиції створення уряду технократів». Великий кадровий резерв Оксана Юринець бачить у випускниках вишів Львова: «випускники 5-их курсів мають магістерську підготовку і можуть претендувати на посади в органах управління".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу