Яворівську РДА на Львівщині очолив Ігор Самардак

11:45 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 816

У п’ятницю, 14 вересня, громадськості та керівникам структур представили новообраного голову Яворвіської районної державної адміністрації. Ним став Ігор Степанович Самардак.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відповідне розпорядження №142/2018-рп про призначення Ігоря Самардака головою Яворівської райдержадміністрації підписав 11 вересня Президент України Петро Порошенко».

Керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зазначила: «Ми маємо велику надію, що після трьох місяців випробовувального терміну, після ста днів роботи на цьому посту ви так само оплесками зустрінете новопризначеного голову районної державної адміністрації. Для того, що так і було усім необхідно працювати командою. Адже тільки спільно,у єдності можна досягнути високих результатів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:47 16 липня 2019 р.

У Львові розкажуть, як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні, 16 липня у Львівському пресклубі – відеопресконференція на тему «Революція баняків»: як змусити владу виконати закон щодо безкоштовного встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу та позбутися загальнобудинкових газових лічильників».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456