Яценюк дражнить Верховну Раду

14:38 5 лютого 2016 р.

Прем’єр-міністр Езоповою мовою нагадує народним депутатам, що у випадку висловлення недовіри Кабінету Міністрів і відправлення його у відставку доведеться розвалити коаліцію у Верховній Раді і проводити дострокові парламентські вибори.

«У нас парламентсько-президентська республіка. Ви відповідальні члени парламенту. Ми – відповідальні члени уряду. Ми сказали: ми разом прийшли, разом підемо», -  звернувся прем’єр-міністр України до народних депутатів у п’ятницю, 5 лютого, під час «Години запитань до Уряду».

Він звернувся до народних депутатів: «У вас є конституційне право внести до парламенту резолюцію недовіри Кабінету Міністрів. Будь ласка, скористайтесь цим правом. Поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо це набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу Кабінету Міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок. Це вже буде ваша відповідальність».

«А зараз ми виконуємо свою відповідальність. Свою відповідальність по проведенню реформ, втриманню країни, формуванню бюджету, залученню мільярдів в країну для того, щоб Україна далі рухалася», - сказав Глава Уряду.

Він зазначив, що два роки тому інший Парламент призначив його Прем’єр-міністром та призначив членів Уряду: «Рік тому цей Парламент нас всіх призначив членами Уряду. Я йшов на цю посаду, розуміючи всі політичні наслідки особисто для себе».

«Я прийняв рішення про зміну тарифів, про зміну соціальної політики і системи – як політик в першу чергу, разом з нашою командою.

Я приймав всі непопулярні рішення, які жоден Прем'єр протягом 20 років не брав на себе і не візьме - надто бояться за рейтинг. Я переживаю тільки за рейтинг країни», - підкреслив голова уряду.

Глава Уряду звернувся до народних депутатів і заявив, що уряду і країні не потрібні «вічні атаки і боротьба за владу». Урядовцям потрібна беззаперечна підтримка: «Допоможіть їм - і ви допоможете країні».  

Про це повідомив Урядовий портал.  

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу