Янукович зустрівся з "фальшивими" студентами (доповнено відеосюжетами)

17:56 13 грудня 2013 р.


Фото: censor.net.ua

Представники Студентської координаційної ради (СКР) не були присутні ані при прийнятті рішення щодо проведення круглого столу 13 грудня з президентом Віктором Януковичем, ані на круглому столі безпосередньо.

Про це у п'ятницю 13 грудня повідомили у прес-службі СРК. Як йдеться у повідомленні, присутні на заході студенти не представляють істинних інтересів та вимог студентства, які задекларувала СКР на всеукраїнському та міжнародному рівні. Зазначається, що Студентська координаційна рада складається з представників вишів Києва та Львова, має представників на всіх Євромайданах обласних центрів України. СРК утворена учасниками студентських страйкомів Євромайдану.

У п'ятницю, 13 грудня, Янукович виступав перед студентами до початку круглого столу з опозицією. Про це повідомляє Newsru.ua.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу