Януковича вигнав із Києва львів’янин Володимир Парасюк (відео)

22:28 23 лютого 2014 р.


Фото: tsn.ua

ЗМІ оприлюднили ім’я й прізвище сотника Самооборони Майдану, який оголосив із його сцени 21 лютого ультиматум про збройний штурм у разі, якщо Янукович не піде у відставку.

Щойно після цього Янукович втік із Києва. Але сотник Самооборони Майдану Володимир Парасюк, який оголосив знаменитий ультиматум владі та опозиції, запевнив в ексклюзивному інтерв'ю «ТСН.ua», що він не вважає себе героєм. Володимир Парасюк також розповів, що на Майдані він з першого дня, а серед членів його сотні є також і його батько.

Володимир – родом зі Львівщини. Хлопець має свою справу – працює відеооператором. Неодружений, утім, зізнається, що після останніх подій дівчата не дають проходу і ледь не чіпляються на шию, мовляв, хочуть заміж за героя.

«Люди, припиніть писати, що я – герой. Який я герой? Ви знаєте хто герой. Весь український народ змінив та зруйнував цей режим», – каже хлопець.

Інтерв’ю з Володимиром Парасюком розмістило в інтернеті й Громадське телебачення. А для тих, хто не чув ультиматум сотника Самооборони Майдану, нагадаємо про нього:

«Щоденний Львів» інформував про ультиматув Володимира Парасюка в повідомленні «Якщо завтра до 10.00 не буде відставки Януковича – Майдан піде на збройний штурм (відео)».


Відео: Громадське ТБ

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу