Янукович заявив, що не подасть у відставку й не підпише закони, прийняті у Верховній Раді (відео)

16:30 22 лютого 2014 р.


Фото: iPress.ua

В інтерв'ю одному з харківських телеканалів він також стверджував, що в Україні – «державний переворот».

Як повідомляє сьогодні, 22 лютого, телеканал «112 Україна», Янукович заявив у суботу в інтерв'ю одному з харківських телеканалів, що він не подасть у відставку з посади президента й не підпише закони, прийняті Верховною Радою, оскільки вважає їх нелегітимними. Він також стверджував, що «в країні за допомогою методів, що нагадують методи нацистів, йде спроба державного перевороту», й додав: «Те, що відбувається у Верховній Раді – це державний переворот».

Про це інформує сьогодні, 22 лютого, «РБК-Україна». Натомість у відеозверненні, викладеному в Інтернеті, Янукович заявив: «Я роблю все, щоб в країні не було крові. Зараз до мене йдуть сигнали про переслідування людей. Я намагаюся захищати людей, яких переслідують на роботі, по дорозі до школи, і намагаюся не допустити подальшого кровопролиття. Мене намагаються залякати і схилити до того, щоб я подав у відставку добровільно. Але я не збираюсь подавати у відставку»

Янукович також твердить, що «є законно обраним президентом і залишається в Україні». Відтак він обіцяє продовжувати свої поїздки по Південному Сходу України й  зустрічатися з людьми і радитись з ними, як не допустити розколу країни».

Ще два фрагменти відеозверення Януковича:

http://www.youtube.com/watch?v=060fQvMGun0

http://www.youtube.com/watch?v=2_o1GmrOfwk


Відео: 112 Украина

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу