Янукович зачитав із папірця кремлівські штампи й вимагав не давати гроші Україні (відео)

11:55 11 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Натомість відповідати на запитання журналістів він у вівторок не наважився.

Янукович обмежив свій сьогоднішній вихід до представників ЗМІ у Ростові-на-Дону, який транслював телеканал «Espreso.tv», зачитуванням із папірця звернення, в якому дослівно повторив те, що заявляють щодо України Путін та російські телеканали. Але передусім він повідомив: «Ходять різні чутки про мене. Хочу сказати, що я живий. Хоча не можу сказати що чую себе добре, бо не можу без глибокої страшної тривоги бачити те, що відбувається в Україні».

Утім, Янукович дуже швидко перейшов від свого психологічного стану до власного бачення подій в Україні, зачитавши з папірця такі штампи кремлівської пропаганди: «За ширмою чинного уряду в країні діє банда ультра націоналістів і фашистів. Вони силою захоплюють органи самоуправління, звільняють міліціонерів, міста патрулюють люди в масках. Вони звільняють вищих армійських офіцерів. Вони хочуть поставити армію під прапор Бандери. Я хочу спитати у покровителів цих темних сил на заході. Ви осліпли? Ви втратили пам'ять? Забули що таке фашизм?».

Відтак Янукович пообіцяв оскаржити рішення уряду США про надання фінансової допомоги Україні, стверджуючи: «Законодавство США забороняє фінансувати уряди країн, які прийшли до влади внаслідок збройного перевороту, чи якихось інших протизаконних дій.  Я звернуся до Конгресу США, Сенату та Верховного суду США. Ви не маєте права давати гроші цій країні, ви не маєте права фінансувати бандитів».

Причому не давати Україні гроші Янукович вимагав попри свої прогнози про погіршення соціально-економічної ситуації в Україні. У ньому він звинуватив, звісно ж, нову українську владу, додавши: «Я тут ні до чого».

Янукович заявив також, що президентські вибори в Україні, призначені на 25 травня, – нібито нелегітимні та незаконні, й запевнив: «Як тільки буде можливість, рано чи пізно – а скоріше рано, я повернуся до Києва».

Після зачитування свого звернення він не став відповідати на питання журналістів та покинув зал. Українські ЗМІ зауважили також, що під час виступу перед пресою Януковича, котрий називає себе «єдино чинним президентом», у залі був відсутній президентський штандарт.


Відео: RT Russian

dailylviv.com

До теми

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу