Янукович відпочиває в Сочі з Полежай

13:49 1 квітня 2014 р.

Стало відомо, що Віктор Янукович зі своєю цивільною дружиною Любов'ю Полежай та її донькою відпочиває в Сочі.

Інформує Правда.ru.

Про це розповів колишній префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь , який дізнався про це від своїх друзів, що живуть по сусідству зі збіглим українським президентом-втікачем в Підмосков'ї.

"Ймовірно, він зараз у Сочі на відпочинку і залишиться там надовго. У Підмосков'ї йому робити нічого, бо якоїсь обов'язкової прив'язки до місцезрозташування в нього немає. Його пасербиці, звичайно , потрібно ходити в школу , але вони , наскільки я знаю , вирішують це питання приватними вчителями " , - повідомив Мітволь.

Також він розповів про те, що в Януковича в Підмосков'ї є два будинки - його власний в селищі Ландшафт , а також придбаний на ім'я наближеної людини – в Барвисі, в елітному селищі "Сади Майєндорф " . Сусідами Януковича є такі забезпечені люди, як тесть Романа Абрамовича Олександр Жуков , екс-чоловік Крістіни Орбакайте Руслан Байсаров, родина екс -президента " Роснєфті" Сергія Богданчикова .

Мітволь додав , що за чутками , свій новий маєток президент України придбав за $ 52 млн. Крім того, екс- префект повідомив , що до Януковича в підмосковний маєток їздили окремі українські політики.

"Конкретних прізвищ я назвати не можу , але це були ті  кому цікаві передвиборні розклади. Правда, про те  щоб серед них був хтось з нинішніх кандидатів у президенти, я не чув» , - зазначив Мітволь.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу