Янукович погодився на коаліційний, але не опозиційний уряд

16:28 12 лютого 2014 р.


Фото: espreso.tv

Про це заявив у середу голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Під час зустрічі зі членами Парламентської асамблеї НАТО на чолі з її президентом Х'ю Бейлі, яка відбулася сьогодні, 12 лютого, спікер заявив, що президент Віктор Янукович готовий створити коаліційний Кабінет Міністрів, який, за словами Володимира Рибака, «навіть може бути аполітичним, але не опозиційним». Голова Верховної Ради Рибак додав: «Така можливість ще є. Країна не може бути без уряду. Проте уряд повинен бути аполітичним і ставити на перший план тількиекономічні проблеми в державі. В цьому напрямку ми будемо працювати».

Спікер також нагадав, що свого часу Янукович запропонував зайняти пост прем'єр-міністра лідеру парламентської фракції ВО «Батьківщина» Арсенію Яценюку, натомість вимоги надати право опозиції формувати весь склад уряду Володимир рибак вважає «ультиматумом і диктатом». На думку спікера, на сьогодні у представників опозиції є два варіанти –  «бути в опозиції, напрацьовувати собі рейтинги і йти з ними на вибори», або «направити своїх кращих фахівців в уряд і разом виходити з ситуації, яка є на сьогоднішній день».

Про це інформує в середу «iPress.ua».

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу