Янукович обіцяє звільнити тільки частину затриманих на Грушевського

18:41 24 січня 2014 р.


Фото: Gazeta.ua

Але водночас він наполягає: «Учасники акцій, які скоїли тяжкі злочини, будуть відповідати за законом».

На сьогоднішній зустрічі зустрічі з главами українських церков Янукович заявив із цього приводу: «Ми домовились з опозицією, що люди, які не вчинили тяжких злочинів, будуть відпрацьовані у відповідності до Закону «Про амністію».

Про це розповідають у п’ятницю «Українські Національні Новини». Натомість «Українська правда» інформує в п’ятницю в повідомленні «Янукович захистив силовиків і прагне розділити Майдан»:

«Янукович підкреслює законність дій правоохоронців у ході протистоянь і відзначає, що саме радикальні дії окремих громадян змушують владу діяти відповідним чином. Про це він сказав він на зустрічі із головами церков і релігійних організацій у п'ятницю.

«Усі ці дії змушують владу сьогодні діяти відповідним чином, щоб зупинити цей процес. Сьогодні правоохоронні органі працюють у рамках своїх повноважень, у рамках законів, які зобов'язують їх», – сказав Янукович.

При цьому він сказав, що влада налаштована «на подальші переговори, на пошук компромісів». Він висловив стурбованість тим, що зараз Майдан розділився на мирний і радикальний, і дії радикально налаштованих людей несуть небезпеку: «Необхідно відокремити мирний Майдан від Майдана радикального, який несе небезпеку всім мирним громадянам».

Глава держави назвав грубим порушенням закону України дії людей по захопленню адмінбудівель, а також зберігання там зброї: «Це грубе порушення законів України, це несе небезпеку».

Янукович підкреслив, що буде наполягати на тому, щоб був знайдений компроміс і були звільнені захоплені будинки, зупинені радикальні дії й протистояння.«Продовжувати далі конфлікт? Захоплювати міністерства й адміністрації? Далі трощити все, що є, Україну трощити?!», – задався питанням Янукович.

При цьому він висловив співчуття у зв'язку з тим, що радикально налаштовані люди не чують лідерів опозиції. Він також повідомив, що в Україну мали намір в'їхати представники радикальних груп, а також кримінальні авторитети з інших країн. «Ми багато кого не пустили на кордони. Їхали радикали, кримінальні авторитети», – підкреслив Янукович.

При цьому він не сказав ані слова про викрадення людей на вулицях Києва, про напад «Беркуту» на автомайданівців і їх викрадення, про смерть після катувань активіста Юрія Вербицього. Ані слова він також не сказав про знущання «Беркута» й  Внутрішніх Військ, які роздягнули захопленого активіста, побили його й фотографували на морозі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу