Якщо убік народу стрілятимуть – дадуть відсіч міліціонери зі Львова (відео)

15:26 21 лютого 2014 р.


Фото: unian.ua

Їх координатор, начальник Радехівського райввіділу УМВС полковник Василь Крикальський запевнив: «Ми професійно володіємо зброєю».

Дослівно ж він заявив у п’ятницю зі сцени Майдану Незалежності: «Ми професійно володіємо зброєю, і якщо в сторону народу буде хоч один постріл, ми дамо відсіч. Ми будемо захищати свій народ, як цього вимагає Конституція і наша присяга. Ми тут, щоб попередити насильство, щоб мирні протести за права і свободу людей були захищеними.

Gолковник Василь Крикальський також запевнив від імені міліціонерів, які прибули зі Львова захищати Майдан: «Януковича ми не визнаємо».

Натомість у коментарі кореспонденту УНІАН начальник Радехівського райввіділу УМВС розповів, що коли він та інші львівські міліціонери звернулися до свого генерала з повідомленням про перехід на бік мітингувальників, то, за словами Крикальського, «від нього надійшли погрози, що я буду негайно заарештований». Полковник додав: «На що я йому посміявся у відповідь і на цьому наш конфлікт завершився».

Він також зазначив, що до Києва прибули 50 працівників міліції із чотирьох підрозділів. Окрім того, працівники ще під`їжджають. Полковник Василь Крикальський додав: «Я сподіваюсь, що приїдуть усі порядні міліціонери України, незалежно від того, де вони проживають».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу