Якщо Ахметов хоче жити в українській тюрмі, то має допомогти українській армії, – політолог

13:44 8 вересня 2014 р.

Надавати мільярдні кошти Ахметову, його оточенню, Партії регіонів на відбудову Донбасу – неприпустимо.

Таку думку в ефірі Громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) висловив політолог з Донецька Станіслав Федорчук.

Він вмотивував її тим, що олігархи-регіонали «будуть за наші з вами гроші відбудовувати Донбас, розкрадаючи більшу частину собі по кишенях».

"Ахметов разом з Януковичем – спільники. І вони разом відповідають за всі злочини, які сталися на території України, в тому числі і за розкрадання бюджету та всі ці багатомільярдні тендери. Ахметов на свободі – постає питання: чи з тими ми воюємо. Рінат Ахметов підтримував контакти з терористами, безпосередньо допомагав їм, більше того, заважав українській армії своїми заявами діяти ефективно. Це має мати оцінку, в тому числі і кримінальну. Не розумію, чому цей чоловік досі не допоміг українській  армії, якщо він хоче жити в українській тюрмі. Пропоную спільні камери, щоб вони між собою вирішували, хто буде виносити нічний горщик»,- наголосив Станіслав Федорчук.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу