Вирішення долі Тимошенко відкладають «на останню ніч»? – ЗМІ

11:24 19 листопада 2013 р.


Фото: unian.ua

Нардер від «Батьківщини» Андрій Кожем'якін впевнений, що закон про лікування екс-прем’єра за кордоном не приймуть узагалі.

«ТСН.ua» прогнозує сьогодні, 19 листопада, що депутати навряд чи приймуть у вівторок закон щодо Тимошенко, який, схоже, відкладають на останній можливий день для його прийняття – четвер. Бо вчора робоча група з розробки цього документу не змогла домовитися про його основні пункти. 

Відтак нардеп від «Батьківщини» Андрій Кожем'якін дійшов висновку: «Для мене немає ніякого глухого кута, мені все зрозуміло – ніхто ніякий закон не будуть голосувати, він навіть не буде вноситись до зали. Якщо й винесеться, він не буде проголосований партією влади».

Натомість «регіонала» Інна Богословьска переконує, що вся проблема у великій конфліктності норм нового законопроекту. «Нічого не завадило, просто ми вперлися в дві норми процесуального кодексу, які ми, чесно вам кажу як фахівець, – не знаємо як розв'язати», – запевняє Богословська.

Як інформував «Щоденний Львів», неназване джерело газети «Вести» сказало їй, що «регіонали» отримали вказівки не підтримувати жоден із чотирьох законопроектів, які стосуються лікування ув'язнених за кордоном – хоч представники моніторингової місії Європарламенту Пет Кокс та Алєксандр Кваснєвський повідомили, що влада пообіцяла їм вирішити «питання Тимошенко» до 19 листопада.

dailylviv.com

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу