“Адміністративно-територіальний поділ Львівської області” накладом аж 500 примірників - довідник

13:10 6 вересня 2013 р.

Довідник містить список керівників Львівщини у різні часи, починаючи з 1269 року до 1 липня 2013 року.

Довідник подає матеріал про адміністративно-територіальний поділ районів, міських, селищних і сільських рад Львівської області станом на 1 липня 2013 року. Міські ради міст обласного значення і підпорядковані їм населені пункти виділено окремо.

У розрізі кожної ради населені пункти подано за категоріями в такій послідовності: міста, селища, села. У межах кожної категорії населені пункти розміщено за алфавітом.

Також довідник містить список керівників Львівщини у різні часи, починаючи з 1269 року до 1 липня 2013 року. А також інформацію про 100 населених пунктів з найвищим рейтингом та кількістю населення, відстань до обласного та районного центру, координати на картах районів, поштові адреси 720 місцевих рад, кількість дворів (квартир), промислових, переробних, сільськогосподарських підприємств, лікарських установ (ФАП, амбулаторія, тощо), школи, дитячі садочки, народні доми, будинки культури, бібліотеки, церкви та інше.

Наклад видання 500 примірників.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу