Вибори Президента відбуватимуться за законами Януковича, – КВУ

21:59 26 лютого 2014 р.

Вибори Президента відбуватимуться за законами, написаними для Януковича, зі старою ЦВК, без реформованої виконавчої гілки влади, силового блоку, судової влади та інших ключових елементів будь-якої чесної виборчої кампанії.

Таку думку сьогодні висловив голова ЛОГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий в ефірі Громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

«Сьогодні ми перебуваємо у процесі президентської виборчої кампанії і паралельно будемо змінювати суди, тобто одного із важливих учасників виборчої кампанії.», – пояснив Роман Кошовий

Рада мала би віддати повноваження на виконання всіх владних функцій парламенту чи прем’єр-міністрові на певний термін, а сама – виправити законодавчі помилки попередньої влади і лише тоді обирати нового президента. А в Україні сьогодні відбувається політичний дерибан, вважає Роман Кошовий.

5 березня – останній термін подання кандидатур в окружні виборчі комісії. Але більшість людей про це не знають, переконаний експерт.

«Схоже, знову готується фальсифікаторська схема, коли у ОВК будуть «напихати» будь-кого, а потім представники якихось партій - анархістів чи партій любителів слив’янки – ставатимуть головами комісій і продаватимуть ці посади кандидатам у президенти. Бо всі, хто бере участь у виборах, прекрасно знають, що дільничні та обласна виборчі комісії – головна ланка для фальсифікацій», – наголосив Роман Кошовий.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу