Вибори на Донбасі – після виведення всіх незаконних військових формувань, – Президент

13:48 2 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не розпочне війну на Донбасі, а для виборів необхідне виведення всіх незаконних військових формувань.

Президент повідомив про це в інтерв'ю німецькому журналу «Spiegel». Зеленський запевнив у ньому: «У будь-якому випадку я не розпочну війну на Донбасі».

Президент також окреслив три пріоритетні питання, які має намір обговорити на Нормандському саміті. За його словами, першочерговим пріоритетом є обмін полоненими. Зеленський упевнений, що Франція та Німеччина підтримують це, і «не бачить, чому Росія може бути проти цього».

Другим пріритетом Президент назвав перемир’я. Щодо виборів на Донбасі Зеленський наголосив, що для проведення виборів необхідне виведення всіх незаконних військових формувань.

«Вибори проходять за українським законодавством. І український закон виключає присутність бойовиків», – заявив сказав Президент і додав, що всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, ЦВК.

Зеленський запевнив: «Коли ці три моменти будуть вирішені, ви побачите, чи всі ми хочемо закінчити війну. Ми самі цього точно хочемо. Але тоді ми побачимо, чи дійсно цього хоче Росія».

Як інформував «Щоденний Львів», Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що «червоні лінії» на Донбасі залишаються незмінними.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 20 січня 2020 р.

Першим обраним у цьому році на Львівщині депутатом стала вчителька

130 виборців Стрийського району прийшли на виборчу дільницю 19 січня 2020 року, щоб взяти участь у повторному голосуванні в одномандатному виборчому окрузі №18 на перших виборах депутатів Нежухівської сільської ради та Нежухівського сільського голови 29 грудня 2019 року.

Рубрика: Політика

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика