Вибори на Донбасі – після виведення всіх незаконних військових формувань, – Президент

13:48 2 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не розпочне війну на Донбасі, а для виборів необхідне виведення всіх незаконних військових формувань.

Президент повідомив про це в інтерв'ю німецькому журналу «Spiegel». Зеленський запевнив у ньому: «У будь-якому випадку я не розпочну війну на Донбасі».

Президент також окреслив три пріоритетні питання, які має намір обговорити на Нормандському саміті. За його словами, першочерговим пріоритетом є обмін полоненими. Зеленський упевнений, що Франція та Німеччина підтримують це, і «не бачить, чому Росія може бути проти цього».

Другим пріритетом Президент назвав перемир’я. Щодо виборів на Донбасі Зеленський наголосив, що для проведення виборів необхідне виведення всіх незаконних військових формувань.

«Вибори проходять за українським законодавством. І український закон виключає присутність бойовиків», – заявив сказав Президент і додав, що всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, ЦВК.

Зеленський запевнив: «Коли ці три моменти будуть вирішені, ви побачите, чи всі ми хочемо закінчити війну. Ми самі цього точно хочемо. Але тоді ми побачимо, чи дійсно цього хоче Росія».

Як інформував «Щоденний Львів», Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що «червоні лінії» на Донбасі залишаються незмінними.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:30 21 січня 2020 р.

У Львівській міській раді ще працюють над кодексом етичної поведінки

На засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР депутати підтримали проект ухвали «Про затвердження Кодексу етичної поведінки депутатів Львівської міської ради».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу