«Червоні лінії» залишаються незмінними, – спікер | Новини Львова

«Червоні лінії» залишаються незмінними, – спікер

12:00 27 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі залишається єдиним можливим для України з урахуванням визначених «червоних ліній» щодо недопущення торгівлі власними територіями і громадянами.

Про це заявив у середу, 27 листопада, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час відкриття 12-ї сесії Парламентської асамблеї Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

Спікер зазначив: «Ми сьогодні знаходимося у досить важкому положенні: в Україні триває війна, Україна бореться на різних фронтах за свою цілісність і повернення тимчасово окупованих територій... Ми для себе приймаємо дипломатичний шлях як єдиний можливий для вирішення цієї проблеми. Це один із пріоритетів, які були зазначені Президентом нашої держави ще під час виборчої кампанії, сьогодні він стало дотримується цього курсу, так само як і парламент, і фракція монобільшості, тобто «Слуга народу». Вона йшла з цими програмними базовими позиціями і сьогодні ми так само долучаємося до цього процесу і намагаємося якомога швидше вирішити цю проблему. Однак є «червоні лінії», які ви всі знаєте, – це питання, пов'язані з тим, що не може бути торгівлі своїми територіями та своїми громадянами. Це принципово і, я думаю, що і ми, як депутати, Верховна Рада, і ви, як представники своїх держав (представники країн-членів ГУАМ. – Ред.) дуже добре розумієте, що немає нічого більш цінного, ніж громадяни держави та земля, на якій вони проживають».

Про це повідомили в середу, 27 листопада, в агенції новин «Укрінформ».

Як інформував «Щоденний Львів», «капітуляцію» Зеленського перед Путіним підтримує більшість опитаних громадян.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:19 14 серпня 2020 р.

Циганська і ще 9 партій матимуть представників в обласній виборчій комісії

10 серпня Центральна виборча комісія прийняла рішення про утворення та формування складу обласних, районних та міських територіальних виборчих комісій. З-поміж утворених 532 комісій, 47 з них розпочинає свою роботу у Львівській області. Це - 1 обласна, 7 районних та 39 міських ТВК.

Рубрика: Політика

15:59 14 серпня 2020 р.

У Самборі призначено нового голову РДА

Сьогодні, 14 серпня, у Самбірській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Іван Ільчишин.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доля львівських "Карпат"

Рубрика: Спорт

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Львівська ОТГ: проблеми і рішення

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу