Виборча програма нардепа Котеляк виконана з точністю до навпаки, – політичний опонент

15:08 8 жовтня 2014 р.

Чинний народний депутат Лідія Котеляк не тільки не виконала свою передвиборчу програму, але й ввела в оману виборців. Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 123, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив кандидат в депутати від політичної партії «Сила людей» Анатолій Шалаєв.

- Буду відвертим: якщо взяти передвиборчу програму чинного депутата Лідії Котеляк і проаналізувати, то ми побачимо всі пункти цієї виборчої програми виконані з точністю до навпаки. Перший пункт – «ніколи не зраджу «Батьківщину» і Юлію Тимошенко. І що ми бачимо? Другим пунктом – «буду голосувати особисто». Рух «Чесно» неодноразово ловив пані Котеляк, уже після Революції Гідності, на тому, що вона голосувала за двох, за трьох. І в наступному пункті у неї написано – «якщо я цього не виконаю, то я сама, добровільно складу мандат», - кандидат в нардепи має дуже багато претензій до чинного депутата.

Анатолій Шалаєв є мешканцем цього округу і стверджує, що чинний депутат за ці два роки нічого доброго для округу не зробила.
- Ми воюємо з людьми, які намагаються привезти якусь гидоту до нас (нагадаємо, що саме тут складовано сумновідомі гудрони, - ред.). І ми не бачимо підтримки від депутата. Навпаки, в протизаконний спосіб структура, яка перевозить сміття, зайшла на наш ринок, без конкурсу, без відповідних процедур. І два її керівники є помічниками-консультантами народного депутата Котеляк, - каже він.


Відео: ЛЬвівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу