Волотери зібрали необхідне спецпризначенцям і десантникам зі Львова

21:28 24 жовтня 2014 р.


Фото: зі сторінки Ірина Галевич в інтернет-мережі «Facebook»

PR-менеджер ТРК «Львівська Хвиля» Ірина Галевич повідомила сьогодні, 24 жовтня, що допомогу військовослужбовцям 80-ї аеромобільної бригади вже передали.

«Запакуй бус на Краматорськ» для львівського спецназу ЗТУВСП (загін територіального управління Військової служби правопорядку. – «ЩЛ»)

Отже, звітуємо. Вчора, 23.10.14

Завдяки слухачам Радіо «Львівська Хвиля» відправили львівським хлопцям із ЗТУВСП (львівський спецназ) у Краматорськ якісне взуття та форму «Гортекс» загальною вартістю 13860 грн. Велику подяку висловлюємо СШ №78, яка теж долучилась.

До нашої акції «Запакуй бус на Краматорськ « активно долучились слухачі, які протягом години привезли і ми запакували в бус 4 великі мішки картоплі, 3 мішки цибулі, сало, часник, сигарети.

Від волонтерської організії «Допомога Армії України» ми отримали: 

Сіль – 1 мішок.

Цукор – 1 мішок.

Макарони – 1 мішок.

Крупа – 1 мішок.

Згущене молоко – 1 коробка.

Мівіна –1 коробка.

Окрім цього, хлопці просили сигарети, передали їм цілу корбку, а це приблизно 20 блоків. 

Волонтерська організія «Допоможи фронту» радо погодилась допомогти нашим хлопцям. Від них ми отримали 2 коробки солодкого і 1 коробку чаю та кави, щоб це все запити)). Волонтери із цієї організації також дали сигарети і туалетний папір.

Велику подяку висловлюємо Любові Возняк та церкві Святого Михайла, завдяки Їм хлопці в Краматорську не будуть вночі мерзнути. Від них ми отримали Спальні мішки та цілий мішок шкарпеток. 

Завантажили це все в бус Роми Партака з Рівного, який повезе це все у Краматорськ. Заправила бус українська діаспора в Америці за допомогою Христина Цар (4000 грн), якій теж кажемо велике дякую!!

Все приїде відфотографуємо і напишемо! Люди, ви прекрасні і разом ми – сила. Нам нічого не вдалося б зробити без допомоги таких доброчинців, як Влодко Лучишин, Sergiy Vladarsky, Володимир Мельник, Андрій Великий, Любов Грушка, Slava Vavriv, Галинка Лірник, Тарас Кухар, Олег Михальчук, Vira Puzenko, Тарас Гаврик, Volodymyr Oliyarnyk і звичайно Володимира Хоменка, який тут не тегається, бо не фейсбучний».

Про це повідомляється сьогодні, 24 жовтня, на сторінці Ірини Галевич в інтернет-мережі «Facebook». Невдовзі вона дописала:

«Вчора на полігоні.

Передали у нашу 80-ку (3 батальйон, 8 та 9 рота): розгрузки – 15 шт, шапки зимові – 15 шт. форма Гортекс – 27 шт, берці Гортекс 3 шт.

Розвідці 80-ки – навігатори + зарядки (дякую Yura Zelyk), рукавиці теплі 200, шкарпетки теплі, спальники – 10 шт.

Дякуємо і просимо не зупинятися. Разом ми – сила!

Нагадуємо номер картки: ПриватБанк 4149 4378 2959 1393

Хлопці і дівчата, дякую: Андрій Великий, Влодко Лучишин, Taras Topolya,Sergey Vusyk, Галинка Лірник, Наталя Парій, Anatoliy Petrinko, Andriy Marynyuk, Andrew Antoniuk, Andriy Moroz, Олександр Вороновський».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу