ВО «Майдан» розпочинає прийом громадян у свої лави (доповнено відеосюжетом)

14:27 24 грудня 2013 р.

  • 2


Фото: lb.ua

Про це повідомив у вівторок на прес-конференції заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Сьогодні у другій половині дня на Майдані ми починаємо прийом бажаючих вступити до Всеукраїнського об'єднання», – заявив нардеп. Своєю чергою, голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк поінформував, що на даний момент об'єднання проходить процес легалізації і працює над програмними засадами своєї діяльності, й додав: «Наше основне завдання – це максимальна кількість людей».

За його словами, запускається інтернет-ресурс об'єднання, також проводиться видача посвідчень і значків. Арсеній Яценюк повідомив також: «Ми поставили кілька завдань: перше – формування нової Конституції, де український народ повинен відчути, що він керує країною. Друге – формування плану дій для країни, і саме для цього ми формуємо групи по кожному сектору, починаючи від економіки і закінчуючи зовнішньою політикою.»

Окрім того, за словами Яценюка, у вівторок будуть сформовані спеціальні групи, які надаватимуть юридичну, фінансову та організаційну підтримку активістам Євромайдану, які переслідуються за участь в акціях протесту на місцях, зокрема у Харкові й Одесі. «І четверте, це наша боротьба щодо участі та захисту результатів президентських виборів у 2015 році», – додав голова фракції «Батьківщина».

Остаточну ж програму діяльності ВО «Майдан» він пообіцяв за три дні. Про це повідомляє сьогодні, 24 грудня, «Українська правда».

Як інформував «ЩЛ», Євромайдан трансформувався в Народне об'єднання «Майдан», його осередок уже почали формувати на Львівщині, де також молодь створює єдиний рух «Євромайдан Львів», а «регіонали» протиставлять «Майдану» свою «Площу».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

Коментарі(2)

Ivanko

01:09 25 грудня 2013 р.

Відповісти

Не вірю я вже, що ця нова витівка псевдоопозиционерів буде мати хоч якийсь сенс. За місяц Майдану вони не спромоглись ні на що суттеве. http://gif-pictures.ru/images/manezh.gif

партизан

13:53 25 грудня 2013 р.

Відповісти

а ти чого хотів?? сидячи дома на дивані, щоб тобі манна з неба падала? так не буває, хочеш змін? іди борись

До теми

16:48 14 грудня 2019 р.

Олігархи в Україні збережуть подвійне-потрійне громадянство

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства», що спрямований на вдосконалення правового забезпечення регулювання питань українського громадянства.

Рубрика: Політика

13:35 14 грудня 2019 р.

Громадян України незаконно етапують в іншу державу, – член Меджлісу у Львові

Про це розповів Ескендер Барієв, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, кримськотатарського народу під час пресконференції на тему «Ситуація в окупованому Криму. Аналіз порушень прав людини в Криму за 9 місяців 2019 року».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу